TRANS EXPO ODESSA

О компанії

Компанія «МедіаКомпас Україна» понад 20 років успішно працює в області виставкової індустрії. Ми організували вже понад 40 престижних міжнародних морських і транспортних виставок, учасниками яких стали 1018 компаній з 26 країн світу. В рамках нашого форуму також щорічно проходять міжнародні конференції, саміти, круглі столи та презентації, за підтримки Міністерства інфраструктури України та відповідно до плану заходів Організації Чорноморського Економічного Співробітництва.
Будучи видавцем журналу «Судоходство» - єдиного в Україні спеціалізованого журналу міжнародного рівня з 25-річним стажем, наша команда активно представляє його на найбільших міжнародних транспортних форумах у всіх країнах світу. Цікаво і своєчасно висвітлює питання розвитку українського і світового судноплавства, суднобудування, роботи морських і річкових портів.
Команда «МедіаКомпас Україна» - це фахівці високого рівня, які забезпечують комфортні умови роботи в рамках заходу у виставковому комплексі, пропонують найкращі можливості публікації інформації про Вас в журналі «Судоходство», готові підготувати для Вас будь-яку поліграфічну продукцію. Наша мета: зробити корисний внесок у розвиток Вашого бізнесу!

TRANS EXPO ODESSA

НАША КОМАНДА

Міжнародні виставки

Міжнародні виставки сприяють залученню інвестицій, впровадженню передових технологій, розвитку транспортного комплексу та туристичної галузі регіону.
Наше виставковий рух - хороший каталізатор для розвитку бізнесу національного виробника, що, в свою чергу, закладає фундамент для виходу України на світовий ринок та зміцнення позитивного іміджу нашої країни в цілому.

trans expo odessatrans expo odessatrans expo odessa

Міжнародна Конференція

Міжнародна Конференція з транспорту і логістики вже більше 20 років піднімає глобальні питання розвитку транспортного комплексу України! Важливе місце в дискусіях конференції та на засіданнях круглих столів займають міжнародні проекти з розвитку судноплавства, оптимізація логістики, залучення інвестицій, перспективи з'єднання Балтійського, Чорного та Каспійського морів, організація «Нового Шовкового шляху», відродження суднобудування України та стандартизація громадського і муніципального транспорту.
За підсумками конференції делегати погоджують документ, який направляють до Міністерства інфраструктури, Верховну Раду, Адміністрацію Президента України. Міжнародна конференція з транспорту і логістики щорічно дає новий імпульс до розвитку транспортної структури країни, до вирішення найбільш гострих проблем транспортної галузі держави!

Міжнародний морський журнал «СУДОХОДСТВО»

Міжнародний морський журнал «СУДОХОДСТВО» - це спеціалізоване періодичне видання, з 1993 року висвітлює питання розвитку українського і світового судноплавства, суднобудування, логістики, роботи морських і річкових портів, діяльності морських транспортних підприємств різних форм власності. Журнал виходить з «класичною» періодичністю - 10 разів на рік. У кожному номері - 64 повнокольорових сторінок. Матеріали публікуються російською та англійською мовами. Міжнародний морський журнал «СУДОХОДСТВО» поширюється серед професіоналів морського бізнесу - керівників підприємств транспортної індустрії, менеджерів вищої і середньої ланки судноплавних компаній, суднобудівних і судноремонтних заводів, представників морських адміністрацій, експертів, а також на спеціалізованих міжнародних транспортних форумах в Європі, Азії та інших континентах .

Поліграфічна продукція

Виготовлення рекламної поліграфії та поліграфічної продукції - одне з важливих напрямків «МедіаКомпас Україна». Настільні і настінні календарі, плакати, листівки, виготовлені нами, відрізняються оригінальністю і виробляють презентабельне враження. Рекламна поліграфія - хороший спосіб заявити про себе або підтримати вже сформований імідж компанії.

Ми готові розробити і роздрукувати для Вас будь-яку поліграфічну продукцію.

Наші партнери

TRANS EXPO ODESSA

Міністерство економічного розвитку і торгівлі Украины

TRANS EXPO ODESSA

Міністерство закорднонних справ УкраїниTRANS EXPO ODESSA

Міністерство інфраструктури України

TRANS EXPO ODESSA

BSEC

TRANS EXPO ODESSA

Офіційний портал Одеської області


TRANS EXPO ODESSA

Офіційний сайт міста

TRANS EXPO ODESSA

European Bank


TRANS EXPO ODESSA

Журнал «Судоходство»

TRANS EXPO ODESSA

TURMAR

TRANS EXPO ODESSA

national business rating

Наші контакти

Компанія «МедіаКомпас Укрїна»

65033, Україна, м.Одеса, вул. Жуковскького 15

info@mku.com.ua

+38 (048) 235 59 99
+38 (094) 924 37 96

X

Замовлення зворотного дзвінка


Або зверніться по телефону:+38 (048) 235 59 99